Gwintownik M6x1 HSS-PM do stopów wytrzymałych tytanu oraz niklu niestopowego azotowany pasywowany nakrój B 6HX rowki proste przelotowy maszynowy pomarańczowy pasek Swisstech SWT1855521N PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M6x1 HSS-PM maszynowy pomarańczowy pasek Swisstech SWT1855521N
Swisstech SWT-185-5521N
SWT1855521N
Gwintownik maszynowy HSS-PM M6x1 pomarańczowy pasek Swisstech SWT1855521N
SWT-185-5521N
SM.CK016,85,3ZLNE
Wykonano zgodnie z DIN 371/376
Skośna powierzchnia - HSS-PM. Azotowane i pasywowane. Do otworów przelotowych. Forma rowka wg DIN forma B (3.5 x P do 5.5 x P). Tolerancja gwintowania 6HX. ISO Metryczne. Użyteczne dla następujących grup materiałów: 4.3 Stopy tytanu o wysokiej wytrzymałości. 5.1 Nikiel niestopowy. 5.2 Stopy niklu o średniej wytrzymałości.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-185-5521N |
| EAN13 Barcode | 5036140209374 |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Długość całk. | 80 mm |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 4.9 mm |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Standard wymiarowy | DIN 371/376 |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Rozmiar gwintu | M6x1 |
| Chamfer | Second |
| Materiał | Powdered Metal High Speed Steel |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Nitride; Steam Tempered |
| Długość części gwintowanej | 19 mm |
| Grupa materiałowa | HSS-PM |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Class of Fit | 6HX |
| Kąt spirali | |
| Typ spirali | |
| Kolor paska | Orange |
| Zastosowanie w materiałach | Titanium Alloys;High-temperature Alloys; Nickel; |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Powdered Metal High Speed Steel |
| Długość całk. | 80 mm |
| Skok | 1 |
| Product Number | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Długość części gwintowanej | 19 mm |
| Rozmiar gwintu | M6 |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 4.9 mm |
| Zastosowanie w materiałach | High-temperature Alloys Nickel Titanium Alloys |
| Grupa materiałowa | HSS-PM |
| Neck Length | mm |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Nitride Steam Tempered |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° degree |
| Standard wymiarowy | DIN 371 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Class of Fit | 6HX |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | mm |
| Kolor paska | Orange |