Gwintownik M6x1 długi HSS-E HSS-Co maszynowy kobaltowy czarny pasek Swisstech SWT1859806X
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M6x1 długi HSS-Co maszynowy kobaltowy czarny pasek Swisstech SWT1859806X
Swisstech SWT-185-9806X
SWT1859806X
KC-016,114,3ZN/SM.[NM]
Gwintowniki ze skośną powierzchnią natarcia, HSS-E wykończenie na jasno
Wyjątkowe właściwości tych gwintowników gwarantują wysoką wydajność przez redukcję czasu niezbędnego na wymiany gwintowników do różnych materiałów oraz przez mniejszą ilość gwintowników niezbędnych na składzie. Gwintowniki maszynowe marki SWISS+TECH z czarnym paskiem z szeroką gamą zastosowań, są rezultatem wielu lat doświadczeń w obróbce metali. Ich obecne właściwości są rezultatem wymagań naszych głównych klientów:
większa uniwersalność gwintowników,
redukcja czasu doboru właściwego gwintownika,
redukcja kosztów składowania narzędzi,
redukcja czasu na wymianę narzędzi.
Gwintowniki te są przeznaczone do generalnego zastosowania. Sugerujemy stosować jednak gwintowniki wysokowydajne, specjalne przy specyficznych materiałach. Wykonane wg DIN 371/376.
Geometria narzędzia (138 parametrów) była rozwijana i optymalizowana podczas długiego procesu testowania we współpracy z użytkownikami różnych odmian stali, odlewów aluminiowych, obrabianych stali, stali wanadowych, stali żaroodpornych oraz stali narzędziowych. Specjalnie dobrane powłoki zwiększaja zakres zastosowania gwintownika.
Celem programu wykonania gwintowników SWISS+TECH z czarnym paskiem było uzyskanie lepszych tolerancji narzędzia oraz lepszej wydajności i krótszych czasów produkcji wysokiej jakości gwintów.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Standard wymiarowy | DIN 371/376 |
| EAN13 | 5036140253636 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Kąt spirali | |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Mild Steel; Aluminium; Aluminium Alloys; Stainless Steel; Zinc; Magnesium |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 160 mm |
| Kolor paska | Czarny |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Typ spirali | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 4.9 mm |
| Oznaczenie | SWT-185-9806X |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowanej | 17 mm |
| Rozmiar gwintu | M6x1 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| UNSPSC | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całkowita | 160mm |
| Skok | 1 |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Długość części gwintowanej | 17mm |
| Rozmiar gwintu | M6 |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 4.9mm |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium, stopy aluminium, magnez, stal, stal nierdzewna, cynk |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Neck Length | |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Standard wymiarowy | DIN 371/376 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | |
| Kolor paska | Czarny |
| Typ spirali |