Gwintownik M8x1,25 HSS-EV do aluminium cynku magnezu i stopów azotowany nakrój B 6HX din371 din376 rowki proste przelotowy maszynowy zielony pasek Swisstech SWT1856527G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M8x1,25 HSS-EV maszynowy zielony pasek Swisstech SWT1856527G
Swisstech SWT-185-6527G
SWT1856527G
Gwintownik maszynowy HSS-EV M8x1.25 zielony pasek Swisstech SWT1856527G
SWT-185-6527G
SM.CK016,68,9ZLNE
Wykonano zgodnie z DIN 371/376.
Użyteczne dla następujących grup materiałów: Gwintowniki ze skośną powierzchnią - HSS-EV Azotowane. Do otworów przelotowych. Forma rowka wg DIN forma B (3.5 x P do 5.5 x P). Tolerancja gwintowania 6HX.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa | 6HX |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Norma wymiarowa | DIN 371/376 |
| EAN13 Barcode | 5036140209565 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Nitride |
| Kąt spirali | |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium, stopy aluminium, stopy cynku, stopy magnezu |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 90 mm |
| Kolor paska | Green |
| Średnica chwytu | 8 mm |
| Typ spirali | |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 6.2 mm |
| Supplier Part No. | SWT-185-6527G |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowej | 22 mm |
| Rozmiar gwintu | M8x1.25 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całkowita | 90mm |
| Skok gwintu | 1.25 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Długość części gwintowej | 22mm |
| Rozmiar gwintu | M8 |
| Lead | Taper |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 6.2mm |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Aluminium Alloys Magnesium alloys Zinc alloys |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Neck Length | mm |
| Wykończenie, powłoka | Nitride |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | DIN 371 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Klasa | 6HX |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Tapping Depth | mm |
| Kolor paska | Green |