Gwintownik M8x1,25 HSS-PM do stopów tytanu azotowany nieprzelotowy spiralny nakrój B 6HX maszynowy purpurowy pasek Swisstech SWT1855027P
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M8x1,25 HSS-PM maszynowy purpurowy pasek Swisstech SWT1855027P
Swisstech SWT-185-5027P
SWT1855027P
KC-016,127,7ZN/SM.[NM]
Rowki spiralne - HSS-PM Azotowane
Do otworów nieprzelotowych. Forma rowka wg DIN forma B (3 x P). Tolerancja gwintowania 6HX. ISO Metryczne. Spirala 15°. Głębokość gwintowania 2.5 x D.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa tolerancji | 6HX |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Standard wymiarowy | DIN 371/376 |
| EAN13 | 5036140209305 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Nitride |
| Kąt spirali | 15° stopni |
| Materiał | Powdered Metal High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Titanium Alloys; Nickel |
| Grupa materiałowa | HSS-PM |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 90 mm |
| Kolor paska | Purple |
| Średnica chwytu | 8 mm |
| Typ spirali | Low Helix |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 6.2 mm |
| Oznaczenie | SWT-185-5027P |
| Tapping Depth | 20 mm |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowanej | 12 mm |
| Rozmiar gwintu | M8X1.25 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| UNSPSC | 27112806 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Powdered Metal High Speed Steel |
| Długość całkowita | 90mm |
| Skok | 1.25 |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Długość części gwintowanej | 12mm |
| Rozmiar gwintu | M8 |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 6.2mm |
| Zastosowanie w materiałach | Nickel Titanium Alloys |
| Grupa materiałowa | HSS-PM |
| Neck Length | |
| Wykończenie, powłoka | Nitride |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | 15° stopni |
| Standard wymiarowy | DIN 371 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Klasa tolerancji | 6HX |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | 20mm |
| Kolor paska | Purple |