Gwintownik bezwiórowy M2x0,4 HSS-EV wygniatak do miedzi i mosiądzu nakrój B 6H przelotowy i nieprzelotowy maszynowy zielony pasek Swisstech SWT1857503G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M2x0,4 HSS-EV maszynowy zielony pasek Swisstech SWT1857503G
Swisstech SWT-185-7503G
SWT1857503G
KC-016,72,1ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Standard wymiarowy | DIN 371/376 |
| EAN13 | 5036140209725 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Kąt spirali | |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Copper; Brass |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba ostrzy | |
| Długość całkowita | 45 mm |
| Kolor paska | Green |
| Średnica chwytu | 2.8 mm |
| Typ spirali | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 2.1 mm |
| Oznaczenie | SWT-185-7503G |
| Typ gwintownika | Fluteless |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowanej | 8 mm |
| Rozmiar gwintu | M2x0.4 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| UNSPSC | 27112806 |