Gwintownik bezwiórowy M8x1,25 HSS-EV wygniatak do miedzi i mosiądzu nakrój B 6H przelotowy i nieprzelotowy maszynowy zielony pasek Swisstech SWT1857527G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M8x1,25 HSS-EV maszynowy zielony pasek Swisstech SWT1857527G
Swisstech SWT-185-7527G
SWT1857527G
Gwintownik maszynowy HSS-EV M8x1.25 zielony pasek Swisstech SWT1857527G
SWT-185-7527G
SM.CK016,82,7ZLNE
Wygniataki od M3 wzwyż posiadają rowki smarownicze. Wykonane wg DIN 371/376. Wygniataki - HSS-EV Jasne wykończenie. Do otworów przelotowych i nieprzelotowych. Forma rowka wg DIN forma B
(3.5 x P do 5.5 x P). Tolerancja gwintowania 6H.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa | 6H |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Norma wymiarowa | DIN 371/376 |
| EAN13 Barcode | 5036140209770 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Kąt spirali | |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Copper; Brass |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Liczba ostrzy | |
| Długość całkowita | 90 mm |
| Kolor paska | Green |
| Średnica chwytu | 8 mm |
| Typ spirali | |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 6.2 mm |
| Supplier Part No. | SWT-185-7527G |
| Typ gwintownika | Fluteless |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowej | 20 mm |
| Rozmiar gwintu | M8x1.25 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całkowita | 90mm |
| Skok gwintu | 1.25 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Długość części gwintowej | 20mm |
| Rozmiar gwintu | M8 |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 6.2mm |
| Zastosowanie w materiałach | Brass Copper |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Neck Length | mm |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | DIN 371 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Klasa | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Fluteless |
| Tapping Depth | mm |
| Kolor paska | Green |