Gwintownik lewy M10x1,5 ręczny Nr.2 pośredni HSS Sherwood SHR0870450M PRO20 MTMX
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik lewy M10x1,5 ręczny Nr.2 pośredni HSS Sherwood SHR0870450M
Sherwood SHR-087-0450M
SHR0870450M
Gwintownik lewy M10x1.5 ręczny Nr.2 pośredni HSS Sherwood SHR0870450M
SHR-087-0450M
SM.CK016,32,3ZLNE
Zdzierak
IS0 529 - Rowki proste pszczególne rozmiary - Zdzierak
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-087-0450M |
| EAN13 Barcode | 5036140185388 |
| Długość całk. | 80mm |
| Średnica chwytu | 10 mm |
| Długość części gwintowanej | 24mm |
| Size x Pitch (mm) | M10.0 x 1.50 |
| Waga elementu | 42 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | 80 mm |
| Skok | 1.5 |
| Product Number | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 10 mm |
| Długość części gwintowanej | 24 mm |
| Rozmiar gwintu | M10 |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 8 mm |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Cast Iron Nonferrous Metals Stal nierdzewna Stal |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bright |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Kąt spirali | ° degree |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Class of Fit | 6H |
| Kierunek gwintu | Left Hand |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Second |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | mm |