Gwintownik lewy M12x1,75 ręczny Nr.1 zdzierak HSS Sherwood SHR0870480L
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik lewy M12x1,75 ręczny Nr.1 zdzierak HSS Sherwood SHR0870480L
Sherwood SHR-087-0480L
SHR0870480L
SM.CK016,45,3ZLNE
IS0 529 - Rowki proste poszczególne rozmiary - Wykańczak
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140282452 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 89mm |
| Średnica chwytu | 9mm |
| Rozmiar i skok (mm) | M12.0x1.75 |
| Sup. Part No. | SHR-087-0480L |
| Długość gwintu | 23mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 48 g |