Gwintownik lewy M16x2 ręczny Nr.1 zdzierak HSS Sherwood SHR0870530L
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik lewy M16x2 ręczny Nr.1 zdzierak HSS Sherwood SHR0870530L
Sherwood SHR-087-0530L
SHR0870530L
SM.CK016,67,6ZLNE
IS0 529 - Rowki proste poszczególne rozmiary - Wykańczak
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140282490 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 102mm |
| Średnica chwytu | 12.50 mm |
| Rozmiar i skok (mm) | M16.0x2.00 |
| Długość gwintu | 25mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 102 g |