Gwintownik lewy M5x0,8 ręczny Nr.1 zdzierak HSS Sherwood SHR0870330L
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik lewy M5x0,8 ręczny Nr.1 zdzierak HSS Sherwood SHR0870330L
Sherwood SHR-087-0330L
SHR0870330L
SM.CK016,22,1ZLNE
IS0 529 - Rowki proste poszczególne rozmiary - Wykańczak
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140282377 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 58mm |
| Średnica chwytu | 5mm |
| Rozmiar i skok (mm) | M5.0x0.80 |
| Sup. Part No. | SHR-087-0330L |
| Długość gwintu | 16mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 9 g |