Gwintownik lewy M8x1,25 ręczny Nr.1 zdzierak HSS Sherwood SHR0870410L
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik lewy M8x1,25 ręczny Nr.1 zdzierak HSS Sherwood SHR0870410L
Sherwood SHR-087-0410L
SHR0870410L
SHR-087-0410L
SM.CK016,25,3ZLNE
IS0 529 - Rowki proste poszczególne rozmiary - Wykańczak
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140282414 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 72mm |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Rozmiar i skok (mm) | M8.0x1.25 |
| Długość gwintu | 22mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 26 g |