Gwintownik lewy M8x1,25 ręczny Nr.2 pośredni HSS Sherwood SHR0870410M PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik lewy M8x1,25 ręczny Nr.2 pośredni HSS Sherwood SHR0870410M
Sherwood SHR-087-0410M
SHR0870410M
Gwintownik lewy M8x1.25 ręczny Nr.2 pośredni HSS Sherwood SHR0870410M
SHR-087-0410M
SM.CK016,25,3ZLNE
Zdzierak
IS0 529 - Rowki proste pszczególne rozmiary - Zdzierak
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-087-0410M |
| EAN13 Barcode | 5036140185364 |
| Długość całk. | 72mm |
| Średnica chwytu | 8 mm |
| Długość części gwintowanej | 22mm |
| Size x Pitch (mm) | M8.0 x 1.25 |
| Waga elementu | 26 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | 72 mm |
| Skok | 1.25 |
| Product Number | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 8 mm |
| Długość części gwintowanej | 22 mm |
| Rozmiar gwintu | M8 |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 6.3 mm |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Cast Iron Nonferrous Metals Stal nierdzewna Stal |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bright |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Kąt spirali | ° degree |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Class of Fit | 6H |
| Kierunek gwintu | Left Hand |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Second |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | mm |