Gwintownik maszynowy 1/4"x20 BSW HSS calowy Sherwood SHR0851360F
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy 1/4"x20 BSW HSS calowy Sherwood SHR0851360F
Sherwood SHR-085-1360F
SHR0851360F
SM.CK016,75ZLNE
Zarys gwintu w klasie 2 średniej tolerancji pasowania.
Gwintowniki HSS Sherwood są uniwersalnym narzędziem do gwintowania otworów w większości materiałów włącznie ze stalą, niektórymi stalami nierdzewnymi, żeliwem i materiałami nieżelaznymi jak aluminium, mosiądz i wiele innych.
Wytwarzane z precyzyjnie szlifowanymi rowkami, aby skrawać dokładny kształt gwintu, gwintowniki Sherwood dostępne są dla wszystkich popularnych form gwintu, jako gwintowniki z rowkami prostymi, ręczne trzystopniowe, bez rowków z rowkiem spiralnym lub ze skośną powierzchnią natarcia oraz jako gwintowniki długie.
Wymiary gwintowników Sherwood są zgodne z ISO529 z wyjątkiem gwintowników do gwintów NPT, które są zgodne z ANSI 94.9. Gwintowniki z prostym rowkiem i bezrowkowe są wykonywane ze standardowym wykończeniem na połysk, podczas, gdy gwintowniki maszynowe są oksydowane w celu lepszego oddawania ciepła wytwarzanego podczas gwintowania.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140280281 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Średnica chwytu | 6.30 mm |
| Rozmiar - skok | 1/4"x20 |
| Square Size Across Flats | 5mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 14 g |