Gwintownik maszynowy 3/16"x32 BSF HSS calowy Sherwood SHR0851600F
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy 3/16"x32 BSF HSS calowy Sherwood SHR0851600F
Sherwood SHR-085-1600F
SHR0851600F
Gwintownik maszynowy 3/16"x32 BSF calowy HSS Sherwood SHR0851600F
SHR-085-1600F
SM.CK016,75ZLNE
IS0 529 - Spiralne rowki
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140280823 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Średnica chwytu | 5mm |
| Rozmiar - skok | 3/16" x 32 |
| Square Size Across Flats | 4mm |
| Supplier Part No. | SHR-085-1600F |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga elementu | 8 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | mm |
| Skok gwintu | 32 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 5mm |
| Długość części gwintowej | mm |
| Rozmiar gwintu | 3/16" |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 4mm |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | |
| Liczba ostrzy | |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | BSF |
| Klasa | |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Chamfer |