Gwintownik maszynowy 3/4"x10 BSW HSS calowy Sherwood SHR0851430E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy 3/4"x10 BSW HSS calowy Sherwood SHR0851430E
Sherwood SHR-085-1430E
SHR0851430E
Gwintownik maszynowy 3/4"x10 BSW calowy HSS Sherwood SHR0851430E
SHR-085-1430E
SM.CK016,187,5ZLNE
IS0 529 - Skośna powierzchnia natarcia
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140280595 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Średnica chwytu | 14mm |
| Rozmiar - skok | 3/4" x 10 |
| Square Size Across Flats | 11.20 mm |
| Supplier Part No. | SHR-085-1430E |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga elementu | 85 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 112mm |
| Skok gwintu | 10 |
| Średnica chwytu | 14mm |
| Długość części gwintowej | 37mm |
| Rozmiar gwintu | 3/4 |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 11.2mm |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | BSW |
| Klasa | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Chamfer | |
| Tapping Depth |