Gwintownik maszynowy 3/4"x10 BSW HSS calowy Sherwood SHR0851430F
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy 3/4"x10 BSW HSS calowy Sherwood SHR0851430F
Sherwood SHR-085-1430F
SHR0851430F
Gwintownik maszynowy 3/4"x10 BSW calowy HSS Sherwood SHR0851430F
SHR-085-1430F
SM.CK016,230,4ZLNE
IS0 529 - rowek spiralny
Zarys gwintu w klasie 2 średniej tolerancji pasowania.
Gwintowniki HSS Sherwood są uniwersalnym narzędziem do gwintowania otworów w większości materiałów włącznie ze stalą, niektórymi stalami nierdzewnymi, żeliwem i materiałami nieżelaznymi jak aluminium, mosiądz i wiele innych.
Wytwarzane z precyzyjnie szlifowanymi rowkami, aby skrawać dokładny kształt gwintu, gwintowniki Sherwood dostępne są dla wszystkich popularnych form gwintu, jako gwintowniki z rowkami prostymi, ręczne trzystopniowe, bez rowków, z rowkiem spiralnym lub ze skośną powierzchnią natarcia oraz jako gwintowniki długie.
Wymiary gwintowników Sherwood są zgodne z ISO529 z wyjątkiem gwintowników do gwintów NPT, które są zgodne z ANSI 94.9. Gwintowniki z prostym rowkiem i bezrowkowe są wykonywane ze standardowym wykończeniem na połysk, podczas, gdy gwintowniki maszynowe są oksydowane w celu lepszego oddawania ciepła wytwarzanego podczas gwintowania.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140280601 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Średnica chwytu | 14mm |
| Rozmiar - skok | 3/4" x 10 |
| Square Size Across Flats | 11.20 mm |
| Supplier Part No. | SHR-085-1430F |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga elementu | 75 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 112mm |
| Skok gwintu | 10 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 14mm |
| Długość części gwintowej | 37mm |
| Rozmiar gwintu | 3/4 |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 11.2mm |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | 45 ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | BSW |
| Klasa | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Chamfer |