Gwintownik maszynowy 3/8"x16 BSW HSS calowy Sherwood SHR0851380E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy 3/8"x16 BSW HSS calowy Sherwood SHR0851380E
Sherwood SHR-085-1380E
SHR0851380E
SM.CK016,75ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140280373 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Rozmiar - skok | 3/8"x16 |
| Square Size Across Flats | 8mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 38 g |