Gwintownik maszynowy 3/8"x16 UNC HSS calowy Sherwood SHR0850870E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy 3/8"x16 UNC HSS calowy Sherwood SHR0850870E
Sherwood SHR-085-0870E
SHR0850870E
Gwintownik maszynowy 3/8"x16 UNC calowy HSS Sherwood SHR0850870E
SHR-085-0870E
SM.CK016,87,5ZLNE
Opis produktu
IS0 529 - Skośna powierzchnia natarciaSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140278783 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Waga całkowita | 0.035 |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Rozmiar - skok | 3/8"x16 |
| Square Size Across Flats | 8mm |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 33g |