Gwintownik maszynowy 3/8"x20 BSF HSS calowy Sherwood SHR0851640F
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy 3/8"x20 BSF HSS calowy Sherwood SHR0851640F
Sherwood SHR-085-1640F
SHR0851640F
KC-016,100ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| EAN13 | 5036140280977 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Rozmiar - skok | 3/8" x 20 |
| Square Size Across Flats | 8mm |
| Oznaczenie | SHR-085-1640F |
| UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 40 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | |
| Skok | 20 |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Długość części gwintowanej | |
| Rozmiar gwintu | 3/8" |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 8mm |
| Zastosowanie w materiałach | |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | |
| Liczba ostrzy | |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Standard gwintu | BSF |
| Klasa tolerancji | |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Chamfer | |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth |