Gwintownik maszynowy 3/8"x24 UNF HSS calowy Sherwood SHR0851130E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy 3/8"x24 UNF HSS calowy Sherwood SHR0851130E
Sherwood SHR-085-1130E
SHR0851130E
KC-016,66,3ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| EAN13 | 5036140279667 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Rozmiar - skok | 3/8" x 24 |
| Square Size Across Flats | 8mm |
| Oznaczenie | SHR-085-1130E |
| UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 37 g |