Gwintownik maszynowy M10 x1,25 HSS Sherwood SHR0850440F
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy M10 x1,25 HSS Sherwood SHR0850440F
Sherwood SHR-085-0440F
SHR0850440F
Gwintownik maszynowy M10 x1.25 HSS Sherwood SHR0850440F
SHR-085-0440F
SM.CK016,58ZLNE
Opis produktu
Rowki spiralneIS0 529
ą = Metryczny pod świece zapłonowe
* = Metryczny pod
zaślepki
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140180321 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Rozmiar i skok (mm) | M10.0x1.25 |
| Square Size Across Flats | 8mm |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 37g |