Imadło 80mm narzędziowe szczęki płaskie Indexa IND4450200K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
2 260,10 zł
Cena regularna:
1 837,48 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Imadło 80mm narzędziowe szczęki płaskie Indexa IND4450200K
Indexa IND-445-0200K
IND4450200K
Imadło narzędziowe, szczęki płaskie 80mm Indexa IND4450200K
IND-445-0200K
Opis produktu
Wykonane z wysokojakościowej stali stopowej, nawęglane i hartowane do twardości 58 - 62 HRC. Stosowane w obróbce mechanicznej, przy pomiarach i kontroli. Z kołkowym mechanizmem szybkiego uwalniania z uchwytu ze skalą liniową do dokładnego ustawiania.Dokładność: 0.003mm.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Kod EAN13 | 5036140049017 |
| Kod eCl@ss | 21020601 |
| Wysokość szczęk | 28mm |
| Otwarcie szczęk | 80mm |
| Szerokość szczęk | 60mm |
| Głębokosć całk./opak. | 100 |
| Długość całk./opak. | 90 |
| Waga całkowita | 4.5 |
| Szerokość całk./opak. | 210 |
| Nr produktu | IND-445-0200K |
| Kod UNSPSC | 27112102 |
| Waga elementu | 3.9 kg |
SM.CK016,1570ZLNE