Gwintownik maszynowy M12 x1,25 HSS Sherwood SHR0850470F
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy M12 x1,25 HSS Sherwood SHR0850470F
Sherwood SHR-085-0470F
SHR0850470F
Gwintownik maszynowy M12 x1.25 HSS Sherwood SHR0850470F
SHR-085-0470F
SM.CK016,129,4ZLNE
Opis produktu
Rowki spiralneIS0 529
ą = Metryczny pod świece zapłonowe
* = Metryczny pod
zaślepki
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140180529 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Średnica chwytu | 9mm |
| Rozmiar i skok (mm) | M12.0x1.25 |
| Square Size Across Flats | 7,1mm |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 47g |