Gwintownik maszynowy M12 x1,5 HSS Sherwood SHR0850475E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy M12 x1,5 HSS Sherwood SHR0850475E
Sherwood SHR-085-0475E
SHR0850475E
Gwintownik maszynowy M12 x1.5 HSS Sherwood SHR0850475E
SHR-085-0475E
SM.CK016,123,9ZLNE
Opis produktu
Skośna powierzchnia natarciaIS0 529
ą = Metryczny pod świece
zapłonowe
* = Metryczny pod zaślepki
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140180574 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Średnica chwytu | 9mm |
| Rozmiar i skok (mm) | M12.0x1.50 |
| Square Size Across Flats | 7,1mm |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 40g |