Gwintownik maszynowy M14 x2 HSS Sherwood SHR0850510F PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy M14 x2 HSS Sherwood SHR0850510F
Sherwood SHR-085-0510F
SHR0850510F
Gwintownik maszynowy M14 x2 HSS Sherwood SHR0850510F
SHR-085-0510F
SM.CK016,102,3ZLNE
Opis produktu
Rowki spiralneSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140180840 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Średnica chwytu | 11,2mm |
| Rozmiar i skok (mm) | 14.00 - 2 |
| Square Size Across Flats | 9mm |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 167g |