Gwintownik maszynowy M2,5 x0,45 HSS Sherwood SHR0850200F PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy M2,5 x0,45 HSS Sherwood SHR0850200F
Sherwood SHR-085-0200F
SHR0850200F
Gwintownik maszynowy M2.5 x0.45 HSS Sherwood SHR0850200F
SHR-085-0200F
SM.CK016,56,4ZLNE
Opis produktu
Rowki spiralneSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140178939 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Średnica chwytu | 2,8mm |
| Rozmiar i skok (mm) | 2.50 - 0.45 |
| Square Size Across Flats | 2.24mm |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 9g |