Gwintownik maszynowy M2 x0,4 HSS Sherwood SHR0850160F PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy M2 x0,4 HSS Sherwood SHR0850160F
Sherwood SHR-085-0160F
SHR0850160F
Gwintownik maszynowy M2 x0.4 HSS Sherwood SHR0850160F
SHR-085-0160F
SM.CK016,61,6ZLNE
Opis produktu
Rowki spiralneSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140178823 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Średnica chwytu | 2,5mm |
| Rozmiar i skok (mm) | 2.00 - 0.40 |
| Square Size Across Flats | 2mm |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 9g |