Gwintownik maszynowy M22 x1,5 HSS Sherwood SHR0850580E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy M22 x1,5 HSS Sherwood SHR0850580E
Sherwood SHR-085-0580E
SHR0850580E
Gwintownik maszynowy M22 x1.5 HSS Sherwood SHR0850580E
SHR-085-0580E
SM.CK016,260,3ZLNE
Opis produktu
Skośna powierzchnia natarciaIS0 529
ą = Metryczny pod świece
zapłonowe
* = Metryczny pod zaślepki
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140181373 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Rozmiar i skok (mm) | M22.0x1.50 |
| Square Size Across Flats | 12,5mm |
| Nr produktu | SHR-085-0580E |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 185g |