Gwintownik maszynowy M24 x3 HSS Sherwood SHR0850610F PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy M24 x3 HSS Sherwood SHR0850610F
Sherwood SHR-085-0610F
SHR0850610F
Gwintownik maszynowy M24 x3 HSS Sherwood SHR0850610F
SHR-085-0610F
SM.CK016,276,5ZLNE
Opis produktu
Rowki spiralneSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140181588 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Średnica chwytu | 18mm |
| Rozmiar i skok (mm) | 24.00 - 3 |
| Square Size Across Flats | 14mm |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 795g |