Gwintownik maszynowy M3,5 x0,6 HSS Sherwood SHR0850260F
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy M3,5 x0,6 HSS Sherwood SHR0850260F
Sherwood SHR-085-0260F
SHR0850260F
Gwintownik maszynowy M3.5 x0.6 HSS Sherwood SHR0850260F
SHR-085-0260F
SM.CK016,30,5ZLNE
Opis produktu
Rowki spiralneSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140179172 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Średnica chwytu | 3.55mm |
| Rozmiar i skok (mm) | 3.50 - 0.60 |
| Square Size Across Flats | 2,8mm |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 12g |