Gwintownik maszynowy M3 x0,5 HSS Sherwood SHR0850230F
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy M3 x0,5 HSS Sherwood SHR0850230F
Sherwood SHR-085-0230F
SHR0850230F
Gwintownik maszynowy M3 x0.5 HSS Sherwood SHR0850230F
SHR-085-0230F
SM.CK016,30,5ZLNE
Opis produktu
Rowki spiralneSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140179011 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Średnica chwytu | 3.15mm |
| Rozmiar i skok (mm) | 3.00 - 0.50 |
| Square Size Across Flats | 2,5mm |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 12g |