Gwintownik maszynowy M30 x3,5 HSS Sherwood SHR0850660F
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy M30 x3,5 HSS Sherwood SHR0850660F
Sherwood SHR-085-0660F
SHR0850660F
Gwintownik maszynowy M30 x3.5 HSS Sherwood SHR0850660F
SHR-085-0660F
SM.CK016,751,3ZLNE
Opis produktu
Rowki spiralneSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140181786 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Średnica chwytu | 20mm |
| Rozmiar i skok (mm) | 30.00 - 3.50 |
| Square Size Across Flats | 16mm |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 953g |