Gwintownik maszynowy M30x3,5mm skośna powierzchnia HSS Sherwood SHR0850660E PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy M30x3,5 skośna powierzchnia HSS Sherwood SHR0850660E SHR-085-0660E
Skośna powierzchnia natarcia
IS0 529
ą = Metryczny pod świece
zapłonowe
*= Metryczny pod zaślepki
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-085-0660E |
| EAN13 Barcode | 5036140421011 |
| Rozmiar x skok (mm) | M30 x 3,5 |
| Średnica chwytu | 20mm |
| Wymiar części chwytowej kwadratowej | 16mm |
| Waga elementu | 366 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | 138 mm |
| Skok | 3.5 |
| Średnica chwytu | 20mm |
| Długość części gwintowanej | 42mm |
| Rozmiar gwintu | M30 |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 16mm |
| Zastosowanie w materiałach | Żeliwo Stal nierdzewna Stal |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Finish/Coating | Steam Tempered |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Class of Fit | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiral Point |