Gwintownik maszynowy M4 x0,7 HSS Sherwood SHR0850280F
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy M4 x0,7 HSS Sherwood SHR0850280F
Sherwood SHR-085-0280F
SHR0850280F
Gwintownik maszynowy M4 x0.7 HSS Sherwood SHR0850280F
SHR-085-0280F
SM.CK016,30,5ZLNE
Opis produktu
Rowki spiralneSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140179301 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Średnica chwytu | 4mm |
| Rozmiar i skok (mm) | 4.00 - 0.70 |
| Square Size Across Flats | 3.15mm |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 18g |