Gwintownik maszynowy M5 x0,5 HSS Sherwood SHR0850320E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy M5 x0,5 HSS Sherwood SHR0850320E
Sherwood SHR-085-0320E
SHR0850320E
Gwintownik maszynowy M5 x0.5 HSS Sherwood SHR0850320E
SHR-085-0320E
SM.CK016,40ZLNE
Opis produktu
Skośna powierzchnia natarciaIS0 529
ą = Metryczny pod świece
zapłonowe
* = Metryczny pod zaślepki
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140179493 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Średnica chwytu | 5mm |
| Rozmiar i skok (mm) | M5.0x0.50 |
| Square Size Across Flats | 4mm |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 10g |