Gwintownik maszynowy M8 x1,25 HSS Sherwood SHR0850410F
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy M8 x1,25 HSS Sherwood SHR0850410F
Sherwood SHR-085-0410F
SHR0850410F
Gwintownik maszynowy M8 x1.25 HSS Sherwood SHR0850410F
SHR-085-0410F
SM.CK016,38,8ZLNE
Opis produktu
Rowki spiralneSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140180086 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Rozmiar i skok (mm) | 8.00 - 1.25 |
| Square Size Across Flats | 6,3mm |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 69g |