Gwintownik maszynowy Nr. 5x40 UNC HSS calowy Sherwood SHR0850800E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy Nr. 5x40 UNC HSS calowy Sherwood SHR0850800E
Sherwood SHR-085-0800E
SHR0850800E
Gwintownik maszynowy Nr. 5x40 UNC calowy HSS Sherwood SHR0850800E
SHR-085-0800E
SM.CK016,40ZLNE
Opis produktu
IS0 529 - Skośna powierzchnia natarciaSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140278394 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Waga całkowita | 0.002 |
| Średnica chwytu | 3.15mm |
| Rozmiar - skok | No.5x40 |
| Square Size Across Flats | 2,5mm |
| Nr produktu | SHR-085-0800E |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 2g |