Gwintownik maszynowy Nr. 8x32 UNC HSS calowy Sherwood SHR0850820E PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy Nr. 8x32 UNC HSS calowy Sherwood SHR0850820E
Sherwood SHR-085-0820E
SHR0850820E
Gwintownik maszynowy Nr. 8x32 UNC calowy HSS Sherwood SHR0850820E
SHR-085-0820E
SM.CK016,43,8ZLNE
Opis produktu
IS0 529 - Skośna powierzchnia natarciaSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140278509 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Waga całkowita | 0.004 |
| Średnica chwytu | 4,5mm |
| Rozmiar - skok | No.8x32 |
| Square Size Across Flats | 3.55mm |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 4g |