Gwintownik ręczny 1.1/8"x7 BSW HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851460A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 1.1/8"x7 BSW HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851460A
Sherwood SHR-085-1460A
SHR0851460A
SM.CK016,300,1ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140280717 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 151mm |
| Średnica chwytu | 22.40 mm |
| Rozmiar - skok | 1 1/8"x7 |
| Sup. Part No. | SHR-085-1460A |
| Długość gwintu | 51mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 433 g |