Gwintownik ręczny 1.3/4"x7 BSF HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851750A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 1.3/4"x7 BSF HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851750A
Sherwood SHR-085-1750A
SHR0851750A
KC-016,883,4ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| EAN13 | 5036140281325 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Długość całkowita | 187mm |
| Średnica chwytu | 31.5 mm |
| Rozmiar - skok | 1 3/4" x 07 |
| Oznaczenie | SHR-085-1750A |
| Długość części gwintowanej | 67mm |
| UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 603 g |