Gwintownik ręczny 1/2"x14 BSPF HSS wykańczak-3 calowy Sherwood SHR0852040C
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 1/2"x14 BSPF HSS wykańczak-3 calowy Sherwood SHR0852040C
Sherwood SHR-085-2040C
SHR0852040C
Gwintownik ręczny 1/2"x14 BSPF wykańczak-3 calowy HSS Sherwood SHR0852040C
SHR-085-2040C
SM.CK016,84,9ZLNE
Proste rowki. Wymiary gwintowników zgodne z IS0 529
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140182561 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całkowita | 87mm |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Rozmiar - skok | 1/2" x 14 |
| Supplier Part No. | SHR-085-2040C |
| Długość części gwintowej | 26mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga elementu | 137 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 87mm |
| Skok gwintu | 14 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Długość części gwintowej | 26mm |
| Rozmiar gwintu | 1/2" |
| Lead | Plug |
| Szerokość kwadratu chwytowego | mm |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Compatible Materials | Aluminium Brass Cast Iron Nonferrous Metals Stal |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | BSPT |
| Klasa | 2B |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |