Gwintownik ręczny 1/2"x14 BSPF HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0852040A PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 1/2"x14 BSPF HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0852040A
Sherwood SHR-085-2040A
SHR0852040A
SM.CK016,84,9ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140182547 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 87mm |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Rozmiar - skok | 1/2"x14 |
| Sup. Part No. | - |
| Długość gwintu | 26mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 137 g |