Gwintownik ręczny 1/4" x18 NPT HSS calowy Sherwood SHR0853220C
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 1/4"x18 NPT HSS calowy Sherwood SHR0853220C SHR-085-3220C
- Rozmiar gwintu: 1/4"
- Skok gwintu: 18 zwojów na cal
- Typ gwintu: NPT
- Materiał: HSS, stal szybkotnąca
- Rodzaj: ręczny
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140182899 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 2 7/16" cal |
| Średnica chwytu | 0.562 in |
| Rozmiar - skok | 1/4" - 18 |
| Długość gwintu | 1 1/16" cal |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 70g |