Gwintownik ręczny 1/8"x40 BSW HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851320A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 1/8"x40 BSW HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851320A
Sherwood SHR-085-1320A
SHR0851320A
SM.CK016,43,1ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140280113 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 48mm |
| Średnica chwytu | 3.15 mm |
| Rozmiar - skok | 3/32"x48 |
| Długość gwintu | 16mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 1 g |