Gwintownik ręczny 1"x12 UNF HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851200A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 1"x12 UNF HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851200A
Sherwood SHR-085-1200A
SHR0851200A
Gwintownik ręczny 1"x12 UNF zdzierak-1 calowy HSS Sherwood SHR0851200A
SHR-085-1200A
SM.CK016,137,5ZLNE
Proste rowki
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-085-1200A |
| EAN13 Barcode | 5036140280021 |
| Rozmiar - skok | 1" x 12 |
| Długość całkowita | 130mm |
| Średnica chwytu | 18mm |
| Długość części gwintowej | 45mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 130mm |
| Skok gwintu | 12 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 18mm |
| Długość części gwintowej | 45mm |
| Rozmiar gwintu | 1" |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 14mm |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Cast Iron Nonferrous Metals Stainless Steel Stal |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | UNF |
| Klasa | 2B |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Taper |