Gwintownik ręczny 1"x8 UNC HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0850940A
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 1"x8 UNC HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0850940A
Sherwood SHR-085-0940A
SHR0850940A
KC-016,149,5ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| EAN13 | 5036140279100 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Długość całkowita | 130mm |
| Średnica chwytu | 18mm |
| Rozmiar - skok | 1" x 8 |
| Oznaczenie | SHR-085-0940A |
| Długość części gwintowanej | 45mm |
| UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 323 g |