Gwintownik ręczny 3/8" x19 BSPT rurowy HSS calowy Sherwood SHR0852220C PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 3/8"x19 BSPT HSS calowy Sherwood SHR0852220C
Sherwood SHR-085-2220C
SHR0852220C
Gwintownik ręczny 3/8"x19 BSPT calowy HSS Sherwood SHR0852220C
SHR-085-2220C
SM.CK016,116,3ZLNE
Wymiary gwintowników zgodne z IS0 529
Wykańczak - Proste rowki
R = Do rozwiercenia
NR = Bez rozwiercania
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140182776 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całkowita | 75mm |
| Średnica chwytu | 12.5 mm |
| Rozmiar - skok | 3/8" x 19 |
| Square Size Across Flats | 10mm |
| Supplier Part No. | SHR-085-2220C |
| Tap Drill Size - Without Reamer | 14.75 mm |
| Tap Drill Size - With Reamer | 14.25 mm |
| Długość części gwintowej | 21mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga elementu | 66 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 75mm |
| Skok gwintu | 19 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 12.5mm |
| Długość części gwintowej | 21mm |
| Rozmiar gwintu | 3/8" |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 10mm |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Cast Iron Stainless Steel Stal |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | BSPT |
| Klasa | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Plug |