Gwintownik ręczny 3/8"x18 NPT HSS wykańczak-3 calowy Sherwood SHR0853040C
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 3/8"x18 NPT HSS wykańczak-3 calowy Sherwood SHR0853040C
Sherwood SHR-085-3040C
SHR0853040C
Gwintownik ręczny 3/8"x18 NPT wykańczak-3 calowy HSS Sherwood SHR0853040C
SHR-085-3040C
SM.CK016,113,6ZLNE
ANSI?94.9. Proste rowki. Wykańczak
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140182844 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całkowita | 2 9/16" cal |
| Średnica chwytu | 0.700 in |
| Rozmiar - skok | 3/8 - 18 |
| Supplier Part No. | SHR-085-3040C |
| Długość części gwintowej | 1 1/16" cal |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga elementu | 100 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 65mm |
| Skok gwintu | |
| Numer produktu | T7508488 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 17.75mm |
| Długość części gwintowej | 27mm |
| Rozmiar gwintu | 3/8" x18 |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 13.5mm |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ANSI 94.9 |
| Typ gwintu | NPT |
| Klasa | |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Plug |
| Thread Limit |