Gwintownik ręczny 5/16"x24 UNF HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851120A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 5/16"x24 UNF HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851120A
Sherwood SHR-085-1120A
SHR0851120A
SM.CK016,40ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140279582 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 69mm |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Rozmiar - skok | 5/16"x24 |
| Sup. Part No. | SHR-085-1120A |
| Długość gwintu | 19mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |