Gwintownik ręczny 5/8"x18 UNF HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851170A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 5/8"x18 UNF HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851170A
Sherwood SHR-085-1170A
SHR0851170A
KC-016,75ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| EAN13 | 5036140279872 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Długość całkowita | 102mm |
| Średnica chwytu | 12.50 mm |
| Rozmiar - skok | 5/8" x 18 |
| Oznaczenie | SHR-085-1170A |
| Długość części gwintowanej | 32mm |
| UNSPSC | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 102mm |
| Skok | 18 |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 12.5mm |
| Długość części gwintowanej | 32mm |
| Rozmiar gwintu | 5/8" |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 10mm |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium, żeliwo, metale nieżelazne, stal nieżelazna, stal |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Standard gwintu | UNF |
| Klasa tolerancji | 2B |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Taper |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth |